Фармак

Фармак

Компанія «Фармак» — український виробник лікарських засобів європейського рівня. Такий рівень досягається завдяки високій якості лікарських препаратів та інноваційному підходу у виробництві, а також злагодженій професійній роботі колективу.

https://farmak.ua/

Компанія «Фармак» — український виробник лікарських засобів європейського рівня. Такий рівень досягається завдяки високій якості лікарських препаратів та інноваційному підходу у виробництві, а також злагодженій професійній роботі колективу. Продукція АТ «Фармак» експортується до 20 країн світу. У портфелі компанії — 220 продуктових досьє, вона щорічно виводить на ринок до 20 нових лікарських засобів. Саме це дало змогу АТ «Фармак» з 2010 року стати лідером фармацевтичного ринку України та вже стільки років поспіль утримувати цю позицію (за обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research).

У компанії діють п’ять новітніх лабораторій. Вони оснащені високотехнологічним обладнанням таких світових виробників, як Glatt, SBM, Urlinski, Belimed, De Ditrich, Gea, Sartorius, Malvern Instruments та ін. Власний лабораторно-технологічний комплекс R & D — науково-дослідний полігон для випробування нових і вдосконалення наявних технологій готових лікарських засобів.

На території у дев’ять га знаходяться шість цехів з виготовлення лікарських засобів у різних формах. На підприємстві функціонують 19 виробничих ліній, що відповідають вимогам GMP. Впроваджена і постійно вдосконалюється фармацевтична система якості згідно з чинними регуляторними вимогами та відповідно до світових стандартів ISO, GMP. Щороку компанія проходить приблизно 15 міжнародних інспекцій та перевірок. З 2015 року в АТ «Фармак» працює власний комплекс із виготовлення субстанцій (департамент з виробництва АФІ) у Шостці. Його планова потужність становить 100 тонн субстанцій на рік.

Форма вступу

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Головна