3477

Radisson Blu: гуманність, екологія, культура

Джеспер Бо Хенріксен, генеральний менеджер готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv і директор готелів Radisson Blu в Києві

Про складові репутації, можливості готелю для ділової спільноти, культурні ініціативи та філософію «Yes I Can!»

Jesper HenriksenДжеспер Бо Хенріксен, генеральний менеджер готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv і директор готелів Radisson Blu в Києві

 

Radisson Blu – відомий світовий бренд і лідер у сфері готельного бізнесу. Що надихає на розвиток вашу команду й Вас особисто?

Д.Х.: Так, дуже дякую! Дійсно, Radisson Blu – відомий світовий бренд, і цей факт вимагає від нас особливих підходів до роботи та постійного вдосконалення маленькими кроками в кожному напрямку. Ми пропонуємо нашім гостям комплексне обслуговування та всеосяжну гостинність. Наша мета — дарувати приємні враження, і реалізація цього виклику базується на двох стовпах: це вдосконалення професійних якостей кожного члена команди та постійний моніторинг і поліпшення наших бізнес-процесів. Ми пишаємось рівнем нашого сервісу: 5+ відповідно до міжнародних стандартів обслуговування міжнародної мережі готелів.

Які цінності вважаєте найбільш важливими?

Д.Х.: По-перше, це турбота, сприяння розвитку й лояльності співробітників, постійне підсилення бренда – роботодавця. Бо від кожного члена команди залежить кінцевий результат. В нас є важливі традиції, які ми шануємо. З найбільш цікавих — це нагородження співробітників в номінаціях Employee of the Year; Every Moment Matters Employee of the Year та Every Moment Matters Employee of Month. В їх основі — визнання перед командою яке мотивує і надихає.

Які екологічні ініціативи підтримує Radisson Blu?

Д.Х.: Ця складова принципово – важлива у нашій діяльності. Готель вже 11-ий рік поспіль отримує сертифікат «Зелений ключ» – Міжнародної програми екологічної сертифікації готелів. Команда готелю вибудовує свою роботу таким чином, щоб максимально зменшити негативний вплив об’єкта на навколишнє середовище і реалізує програму з корпоративної соціальної відповідальності.

Radisson

Наша корпоративна програма «Відповідальний бізнес» об’єднує і згуртовує нас у різноманітні корпоративні проекти, які якісно змінюють життя на краще. Ми співпрацюємо з місцевими благодійними фондами, міжнародною благодійною організацією The World Childhood Foundation, місією якої є захист прав незахищених дітей в усьому світі та створення для них кращих умов життя, опікуємось НДСЛ «Охматдит». Також ми щорічно беремо участь у таких заходах, як київський «Пробіг під каштанами», «День без авто», «Година Землі» і збір шкідливих батарейок на утилізацію, влаштовуємо дні кар’єри для студентів профільованих закладів та вихованців дитячих будинків, щороку організовуємо благодійний день донора.

Отже, ми кожного дня беремо участь у житті місцевих громад і робимо вагомий внесок в охорону навколишнього середовища.

Участь у таких проектах і формують репутацію. А які характеристики, на Ваш погляд, ще приваблюють гостей?

Д.Х.: Ми розташовані у самому серці столиці. Готель має центральне місцерозташування на тихій вулиці біля Золотих Воріт – це також перевага, тому що до нас зручно добиратися і на машині, і на громадському транспорті. Доречи, ми вирішили питання з парковкою. До послуг гостей підземна парковка на 40 автомобілів і громадська парковка біля готелю. Наша гордість – це 255 повністю оновлених в 2018 році номерів з ультрасучасним дизайном в стилі мінімалізм.

Radisson

Ми обладнали комфортні ресторанні майданчики готелю: лаунж-бар K-Largo, ресторан Cote Est, італійський ресторан Mille Miglia. Наш шеф-кухар відстежує тренди в здоровому харчуванні. І наші страви збалансованості за наявністю свіжої зелені, корисних мікроелементів. Вони мають стильну презентацією. А в оформленні сніданків ми робимо особливий акцент на теплих побажаннях і доброму гуморі, які з самого ранку створюють позитивний настрій у наших гостей.

Radisson

А для гостей, які піклуються про власне здоров’я, гарне самопочуття й зовнішній вигляд є Wellness зона: тренажерний зал, фінська сауна, парна, салон краси і послуги масажу.

Radisson

Також важлива складова нашого успіху – це безпека: готель був відзначений всесвітньо визнаним міжнародним сертифікатом Safehotels Premium Certificate.

«

Особливий акцент ми зробили на універсальність дизайну, який підходить для ділових заходів, званих вечерь, корпоративів, коктейлів і весільних урочистостей. Конференц-зона складається з великого банкетного залу Embasy suite та зони для коктейлів – Pre-function area. А також є чотири переговорні кімнати.

Я можу розповідати про наші досягнення дуже багато, бо нам дійсно є чим пишатись.

Переваги важливі й видатні. А що Ваш готель може запропонувати бізнес-спільноті, яка прагне вчитися й спілкуватися?

Д.Х.: Бізнес спільнота й ділові івенти – це важливий напрям, якому ми приділяємо особливу увагу. До послуг цієї категорії гостей (а саме для організаторів галузевих і корпоративних подій) ми пропонуємо оновлену ​​конференц-зону. Повна реконструкція  була проведена в 2017-му році. Особливий акцент ми зробили на універсальність дизайну, який підходить для ділових заходів, званих вечерь, корпоративів, коктейлів і весільних урочистостей. Конференц-зона складається з великого банкетного залу Embasy suite – 203 м.кв. Можливі варіанти форматів подій: банкет – 140 чол., коктейль – 220 чол., банкет з танцмайданчиком – 120 чол., кабаре – 96, театр – 230 чол. Є зона для коктейлів – Pre-function area, її площа 101 м.кв. А також чотири переговорні кімнати по 17-26 м.кв.

Наша конференц-зона розташована на першому поверсі, на одному рівні з лобі і лаунж-баром, які також можна задіяти під заходи з великою кількістю гостей.

Radisson

Які формати подій Ви можете пригадати?

Д.Х.: Можливості нашої конференц-зони активно використовують в проведенні українських і міжнародних інтелектуальних івентів. До них відносяться корпоративні форуми, стратегічні сесії, галузеві конференції (медицина, освіта, нерухомість та інші), заходи європейської бізнес асоціації, події для власників і СЕО українських і міжнародних компаній, форуми з маркетингу та управління репутацією. Таким чином, ми сприяємо розвитку бізнес-спільноти в Україні та просуванню цінних знань і досвіду.

Якими культурними ініціативами вирізняється готель Blu Hotel, Kyiv?

Д.Х.: Ми постійно намагаємось дивувати гостей. Креативних проектів та колаборацій реалізовано багато, наприклад, нещодавно ми підтримали цікавий проект «Шукай» та встановили біля центрального входу в готель мініатюрну бронзову скульптуру гелікоптера. Навіть відкриття скульптурки відбулося креативно. Ми організували театральну міні-виставу, пригощали гостей освіжаючими коктейлями та святковим тортом, що створило особливий настрій піднесення і свята.

Radisson

Я бачу на фото дітей. А чи є в активностях готелю івенти саме для цієї аудиторії?

Д.Х.: Так, минулого місяця Radisson Blu Hotel, Kyiv організував інтерактивний розважальний квест “Місто професій в Radisson BLU”. Діти спробували себе в ролі працівників готелю. Кожен мав можливість побувати шеф-кухарем, працівником рецепції, офіціантом. Професійна команда наших співробітників допомогла дітям зануритися в атмосферу готелю. У цей день було багато емоцій і посмішок. А фантастичний candy bar і розіграш призів ідеально завершили свято. Таку пригоду малеча запам’ятає на все життя, бо в основу квесту ми заклали пізнання нового, спілкування та розкриття творчих здібностей кожної дитини.

Radisson

Згодна! Саме емоції лежать в основі незабутніх вражень. І, останнє запитання. Сформулюйте, будь ласка кредо бренду, що Ви вважаєте  рушійною силою Radisson Blu?

Д.Х.: Команду готелю і мене особисто надихає унікальна філософія «Yes I Can!». У перекладі вона означає: «Я все зможу!». Ми надаємо 100%-у гарантію якості обслуговування. В Radisson Blu менеджер готелю, офіціант, співробітник стійки реєстрації, швейцар і взагалі кожен окремо взятий співробітник відіграє важливу роль в забезпеченні незабутнього відпочинку та бездоганного сервісу для наших гостей. І в цій синергії наша головна конкурентна перевага, наше натхнення і потенціал для подальшого розвитку у майбутньому.

Radisson

Бесіду вела Оксана Тодорова

 

RadissonПро бренд Radisson Blu®

Radisson Blu® — один із провідних міжнародних готельних брендів, колекція якого налічує 380 готелів у найпопулярніших куточках планети: у великих містах, неподалік від аеропортів та на курортах в найрізноманітніших куточках світу. Готелі Radisson Blu відомі в усьому світі як «Готелі, де Вам завжди скажуть “Так!”» (Hotels Designed To Say Yes!SM) і вирізняються особливим підходом до дизайну. Кожен готель є втіленням візуального мистецтва, де кожна деталь створена, щоб надихати.

Radisson Blu® входить у портфель брендів під управлінням готельної групи Radisson Hotel Group, до якої також належать бренди Radisson Collection, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn від Radisson і Country Inn & Suites by Radisson.

 

Цікаво?

Підпишіться на нашу розсилку та будьте в курсі наших апдейтів

Ми зобов’язуємося тримати ваші дані в безпеці і надсилати тільки корисну інформацю

Форма вступу

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Головна